Ga naar inhoud
Zoeken naar:
Hopstersblog

Hopstersblog

Over bieren, bierhoreca, brouwers en bierbeleving

  • Bierverpakkingen
  • Bierreviews
  • Over Hopstersblog
  • Bierboeken
  • Privacybeleid
  • Bierproeverij
Home Biercafés Bierhotspots: Het Refter in Zwolle 20170311_175007

20170311_175007

Dit vind je misschien ook leuk...

Kroon Pils bestaat nog; snel geleverd, zonder contract

Derde DUTCH BEER CHALLENGE OP 22 MAART 2017

Dagvoorzitter Roald Giphart (l.) met brouwer Art LarranceDagvoorzitter Roald Giphart (l.) met brouwer Art Larrance

Goed bezochte conferentie van CRAFT belichaamt ‘craft beer revolution’

Fred Teeven: ‘Het kabinet weet geen maat te houden’

Lekkerste bockbier

Lekkerste bockbier: Jopen 4-granen Bok

Lagunitas groeit gestaag in Nederland

Zoeken naar:

Recente berichten

  • BierBoek van Patrick Kroon is ‘voor iedereen’
  • Brouwer Peter Rouwen: “De horeca bestelt geen risicobieren”
  • Jos Oostendorp, voorzitter CRAFT: ‘De situatie blijft zorgelijk’
  • Roosendaals Bockbierfestival op 7 oktober
  • House of Bird: gratis toegankelijk Bocktoberfest op 6 oktober

Volg hopstersblog op Twitter

Tweets by hopstersblog

Volg hopstersblog op Instagram

hopstersblog

De 60e editie van @biermagazine.nl is verschenen. De 60e editie van @biermagazine.nl is verschenen. Altijd weer een feest om te lezen, dit kleurrijke en informatieve magazine voor bierliefhebbers. 
#bier #beer  #craft #instabeer #craftbeer
#beerstagram #beersofinstagram #beerpics  #beergeek #dutchbeer
#belgianbeer  #craftbeerlife
Good Game een Italian Grape Ale van @birradellerem Good Game een Italian Grape Ale van @birradelleremo uit de omgeving van Perugia, was een van de mooie bieren op het druk bezochte Borefts Bierfestival 2023. Leuk om weer veel mensen uit de bierwereld te spreken! 
#craft #instabeer #craftbeer #bier #beer #ale
#beerstagram #craftbier
#beersaroundtheworld #beersofinstagram #beerpics #hops #malt #breweries #beerlover #fortheloveofbeer #beergeek 
#thebeermatesnetwork #craftbeerlife #craftbeerlover 
#borefts #beerfest
Ik ben een fan van Nevel Wild Ales. Mijmer heeft e Ik ben een fan van Nevel Wild Ales. Mijmer heeft een basis van gerstemout, Heliaros tarwe, rode emmer en St. Jansrogge. Per liter is 115 gram zwarte bes toegevoegd. Een bier met een prachtige balans. Venkelzaad is toegevoegd maar voor mij niet herkenbaar. Fris en aangenaam zuur. Binnenkort volgt weer een mooi pakket uit Nijmegen.
#bier #beer  #craft #instabeer #craftbeer #ale #wildale
#beerstagram #craftbier
#beersaroundtheworld #beersofinstagram #beerpics #hops #malt #breweries #beerlover #fortheloveofbeer #beergeek 
#thebeermatesnetwork #craftbeerlife #craftbeerlover 
#dutchbeer #dutchcraft #sour
Woon je dicht bij een @lidlnederland ? Ga er dan s Woon je dicht bij een @lidlnederland ? Ga er dan snel heen. Deze draagverpakking met Beierse Festbiere is beperkt verkrijgbaar!
#bier #duitsland #duitsbier #festbier #deutschesbier #bayerischbier #bayern #bierliefde #instabeer #beerstagram
Meer laden Volg op Instagram
© Copyright 2023 Hopstersblog. Alle rechten voorbehouden. Blossom Recipe | Ontwikkeld door Blossom Themes. Mogelijk gemaakt door WordPress. Privacybeleid